Lähtölistat sarjoittain

Seikkailujen yö 2015 25.9.2015 Kyötikkälä, Kangasala Kangasala SK

[Päivitetty 25.9.2015 klo 18:40. Joitakin emit-korjauksia ja jälki-ilmoittautumisia, muuten ennallaan.]

Lähtöluettelo

D8RR D9RR D10 D10RR D11 D12 D12TR D13 D14 H8RR H9RR H10 H10RR H11 H12 H12TR H13 H14 HD6RRS HD8RRS HD10RRS

D8RR

osallistujia: 5

    1     20:08  102543   42606   Liuha Vilma                         KangSK                              
    2     20:09  104511  215351   Peltonen Riikka                     JRV                                 
    3     20:10  100163  192191   Aarnio Aino                         KangSK                              
    4     20:11  103889  217199   Lauttajärvi Lotta                   VaHa                                
    5     20:12   92032  201201   Koski Hanni                         Koovee                              

D9RR

osallistujia: 6

    6     20:22  102357  203781   Väistökoski Meri                    TP                                  
    7     20:23  103916  125520   Lämsä Moona                         VaHa                                
    8     20:24   91689  190905   Niskala Pinja                       TP                                  
    9     20:25  102930  217179   Lauttajärvi Siiri                   VaHa                                
   10     20:26   96888   41687   Suomalainen Karoliina               KangSK                              
   11     20:27  102665  214249   Lampinen Siina                      TP                                  

D10 1,40 km

osallistujia: 6

   12     20:00   96877  203092   Aarnio Ada                          KangSK                              
   13     20:01   33427  177761   Takala Kaisa                        TP                                  
   14     20:02   90868  176966   Laitamäki Lotta                     HlT                                 
   15     20:03    4028  188562   Kontio Kirsi                        KangSK                              
   16     20:04   97523  204319   Kulju Eevi                          Keihäs                              
   17     20:05   35804  210322   Jussila Emma                        TP                                  

D10RR

osallistujia: 8

   18     20:29   39396  146202   Varjola Mette                       Koovee                              
   19     20:30  105676   41151   Sipilä Mia                          KangSK                              
   20     20:31   99705  195394   Rajala Saara                        TarpSu                              
   21     20:32  104020  196209   Lillqvist Isabella                  KangSK                              
   22     20:33   96926  183715   Virkajärvi Heta                     JRV                                 
   23     20:34   36215  178012   Rintanen Anni                       KangSK                              
   24     20:35   92855  186673   Ristimäki Vieno                     HS                                  
   25     20:36   95564  205835   Myllykoski Pihla                    TP                                  

D11 1,90 km

osallistujia: 8

   26     20:08   90786  182963   Martikainen Aava                    TP                                  
   27     20:09   91651  199720   Pajula Siiri                        KangSK                              
   28     20:10   12766  203125   Matinheikki Liisa                   TP                                  
   29     20:11   10056  208433   Schmidt Emilia                      TP                                  
   30     20:12   38603  159794   Olkkonen Veera                      KangSK                              
   31     20:13   36104  189332   Valio Salla                         TP                                  
   32     20:14  102728   53333   Yliaho Iiris                        Koovee                              
   33     20:15   36090  207251   Nieminen Saana                      TP                                  

D12 2,00 km

osallistujia: 6

   34     20:14   95729  195139   Ojala Jenny                         Koovee                              
   35     20:15   35798  195201   Pesu Vilma                          TP                                  
   36     20:16   21625  189654   Kontio Katri                        KangSK                              
   37     20:17   95205  206887   Tikkakoski Ilona                    TP                                  
   38     20:18   91738  184771   Simola Rita                         Koovee                              
   39     20:19   10050  193924   Yli-Hietanen Silja                  TP                                  

D12TR 2,80 km

osallistujia: 3

   40     20:00   99487  191483   Laine Noora                         TP                                  
   41     20:01  102417  205296   Aalto Aura                          TP                                  
   42     20:02   95024  203711   Hossi Emma                          TP                                  

D13 2,10 km

osallistujia: 7

   43     20:24   31372  183449   Mustajoki Villa                     TP                                  
   44     20:25   38701  191965   Laukkanen Laura                     TarpSu                              
   45     20:26   31421  216584   Savisaari Outi                      TP                                  
   46     20:27   33273  191147   Laitamäki Liina                     HlS                                 
   47     20:28   37637  201372   Kiuru Milja                         VaHa                                
   48     20:29   99486  183419   Laine Anni                          TP                                  
   49     20:30   29330  195972   Salmia Tessa                        TarpSu                              

D14 2,70 km

osallistujia: 6

   50     20:47   91737  184770   Simola Rosa                         Koovee                              
   51     20:48   37388  197577   Ristimäki Aino                      HS                                  
   52     20:49   25720  196283   Sainio Linda                        KangSK                              
   53     20:50   96224  197412   Asp Alisa                           Koovee                              
   54     20:51   21964  220948   Nurminen Kaarina                    KangSK                              
   55     20:52   20741  157955   Jussila Ida                         TP                                  

H8RR

osallistujia: 8

   56     20:00   94193  190349   Niskala Aaro                        TP                                  
   57     20:01  102342  199084   Virkajärvi Aapo                     JRV                                 
   58     20:02   97705  145505   Pitkänen Niko                       PirHi                               
   59     20:03   99060  189999   Syväterä Sampo                      RaN                                 
   60     20:04   94715  203952   Paju Vilho                          TP                                  
   61     20:05   95714   45496   Liuha Veeti                         SuSe                                
   62     20:06   96884   55204   Riikonen Eevert                     TP                                  
  211     20:07  105816  217149   Skyttä Akseli                       TP                                  

H9RR

osallistujia: 12

   63     20:08   38501  206683   Pesu Akseli                         TP                                  
   64     20:09   39783   41173   Uusitalo Joni                       KangSK                              
   65     20:10   94919  155144   Pimiä Joona                         TP                                  
   66     20:11   95082  183565   Liponkoski Onni                     TP                                  
   67     20:12     497  182412   Schüle Elias                        Koovee                              
   68     20:13  102131  205279   Verho Oskari                        TP                                  
   69     20:14   95081  183041   Liponkoski Eino                     TP                                  
   70     20:15  104066  190850   Lehtinen Rasmus                     KangSK                              
   71     20:16  102365  202931   Lehtovirta Eetu                     TP                                  
   72     20:17  102642  190464   Ritala Arttu                        TP                                  
   73     20:18   97519  204322   Kulju Kalle                         Keihäs                              
   74     20:19   91288  213887   Riikonen Aatos                      TP                                  

H10 1,40 km

osallistujia: 6

   75     20:07   37705  220694   Vennelä Nuutti                      KangSK                              
   76     20:08   96334  197581   Filppula Juho                       VaHa                                
   77     20:09   97281  184772   Simola Jere                         Koovee                              
   78     20:10   91271  170058   Ronkainen Elias                     JRV                                 
   79     20:11  104054  208224   Niemelä Leevi                       KangSK                              
   80     20:12  100389  194271   Koskinen Eemil                      TP                                  

H10RR

osallistujia: 7

   81     20:00   39295  152765   Lahikainen Aaro                     TP                                  
   82     20:01  104036  199393 L Pirskanen Oskari                    KangSK                              
   83     20:02   95728  190687   Ojala Aleksi                        Koovee                              
   84     20:03  104922  207248   Rosenström Juho                     KangSK                              
   85     20:04  106923  190115   Konstari Elmeri                     JRV                                 
   86     20:05   99474  216199   Vaasvainio Verneri                  TP                                  
   87     20:06   95727  166827   Ojala Kalle                         Koovee                              

H11 1,90 km

osallistujia: 7

   88     20:00   31887  182265   Väliharju Ville                     TP                                  
   89     20:01   38679  203349   Pitkänen Iiro                       Koovee                              
   90     20:02   37538  202020   Välkki Totte                        TP                                  
   91     20:03  102338  208218   Karlsson Henri                      KangSK                              
   92     20:04   95080  181619   Liponkoski Aapo                     TP                                  
   93     20:05   96928  183879   Virkajärvi Juho                     JRV                                 
   94     20:06   12577  198984   Mustajoki Aapo                      TP                                  

H12 2,10 km

osallistujia: 11

   95     20:12   97707  179750   Tukiainen Otso                      TP                                  
   96     20:13   38201  176841   Ristimäki Väinö                     HS                                  
   97     20:14   96219  196231   Raitanen Konsta                     TP                                  
   98     20:15  102582  203950   Alajoutsi Oliver                    Koovee                              
   99     20:16  106462  221957   Vaahtera Kivi                       TP                                  
  100     20:17     979  185123   Ronkainen Aarni                     JRV                                 
  101     20:18   38287  161652   Mäenpää Matias                      TP                                  
  102     20:19   18561  214087   Schüle Oliver                       Koovee                              
  103     20:20   33426  182799   Takala Heikki                       TP                                  
  104     20:21  102727  219045   Yliaho Joona                        Koovee                              
  105     20:22   97708  214200   Tukiainen Jyry                      TP                                  

H12TR 2,80 km

osallistujia: 4

  106     20:04   99200  203083   Äärilä Joonas                       RaN                                 
  107     20:05   91652  215305   Suomalainen Mikko                   KangSK                              
  108     20:06  102621  221674   Säilä Antte                         TP                                  
  109     20:07  100917  114617   Nieminen Lauri                      VaHa                                

H13 2,70 km

osallistujia: 13

  110     20:32   99558  190342   Halme Eemeli                        TP                                  
  111     20:33   32952  192027   Aaltio Eerik                        VaHa                                
  112     20:34   32649   54487   Kivelä Eemeli                       KangSK                              
  113     20:35   31408  199122   Mustajoki Olli                      TP                                  
  114     20:36   38604  199943   Olkkonen Vili                       KangSK                              
  115     20:37  102462  204321   Alajoutsi Jasper                    Koovee                              
  116     20:38   17885  211000   Viilo Tommi                         TP                                  
  117     20:39   39226  169229   Boman Leevi                         Koovee                              
  118     20:40          126493   Rajala Miikka                                                           
  119     20:41   95398  180059   Koskinen Eemil                      RaN                                 
  120     20:42   36089  202769   Nieminen Juho                       TP                                  
  121     20:43   10287  189300   Ahola Topias                        KangSK                              
  122     20:44   26727  182721   Konttila Akseli                     Koovee                              

H14 3,10 km

osallistujia: 11

  123     20:48   39748  159551   Takala Jaakko                       TP                                  
  124     20:49   31822  169929   Anttila Pyry                        KangSK                              
  125     20:50   11774  194168   Schüle Joel                         Koovee                              
  126     20:51   29071  217172   Piippo Emil                         KangSK                              
  127     20:52   28448  173494   Laitinen Vertti                     Koovee                              
  128     20:53   10305  214252   Toivonen Vilhelm                    KangSK                              
  129     20:54   12304  190455   Rissanen Antti                      TP                                  
  130     20:55  101707  203712   Väisänen Niilo                      KangSK                              
  131     20:56   33087  182719   Väliharju Joonas                    TP                                  
  132     20:57  100082  190111   Mäkipää Rasmus                      RaN                                 
  133     20:58   10254  208150   Matinheikki Leo                     TP                                  

HD6RRS

osallistujia: 34

  134     20:14   99644  194068   Nummela Erika                       TP                                  
  135     20:15  107005  218908   Bonden Sisu                         Hiilto                              
  136     20:16  105108   41158 L Malm Saara                          TP                                  
  137     20:17  104681   45164   Kölhi Aada                          VaHa                                
  138     20:18  105818  198972 L Koivisto Teemu                      TP                                  
  139     20:19  104072  216472   Annala Matias                       JRV                                 
  140     20:20  101158   46447   Samposalo Rasmus                    TP                                  
  141     20:21   95628  182726   Backman Voitto                      KangSK                              
  142     20:22  104077   41076 L Mäkinen Vilho                       TP                                  
  143     20:23  104067   53355   Koski Konsta                        Koovee                              
  144     20:24   98085  189425   Paju Eelis                          TP                                  
  145     20:25  101045  208532   Varjola Veeti                       Koovee                              
  146     20:26  102730   41096 L Pimiä Leevi                         TP                                  
  147     20:27  104682  205725   Kölhi Eevi                          VaHa                                
  148     20:28  101889   41082 L Riikonen Silva                      TP                                  
  149     20:29  105661   53311   Sallinen Juho                       KangSK                              
  150     20:30  105349   41592   Verho Ilmari                        TP                                  
  151     20:31  104923  199721 L Rosenström Aapo                     KangSK                              
  152     20:32  107006  215389   Bonden Pyry                         Hiilto                              
  153     20:33  101152   45932   Mattila Akseli                      ViRuS                               
  154     20:34  102146  216606   Myllylä Lumi                        TP                                  
  155     20:35  107002   47801   Kauppila Roope                                                          
  156     20:36  102340   75148   Martikainen Taika                   TP                                  
  157     20:37  106987  222278   Sipilä Helmi                        KangSK                              
  158     20:38  105156  199058 L Melin Kerttu                        TP                                  
  159     20:39  107003   54905   Kauppila Kaisla                                                         
  160     20:40  105055  152191   Turpeinen Saana                     TP                                  
  161     20:41  102697  155809   Liuha Eino                          KangSK                              
  162     20:42  104082   47807   Tiits Maria                         TP                                  
  163     20:43  104834  216546   Siivonen Eero                       Koovee                              
  164     20:44  105056  214829   Turpeinen Selma                     TP                                  
  165     20:45  104835   41079 L Siivonen Anni                       Koovee                              
  166     20:46  106317  167377   Kauppinen Veikko                    TP                                  
  167     20:47  104051  159080   Kivelä Akseli                       KangSK                              

HD8RRS

osallistujia: 35

  168     20:51  107004   41122 L Vallius Emilia                                                          
  169     20:52  101150  157455   Partanen Sampo                      KangSK                              
  170     20:53  104094   49991   Sistonen Sikuriina                  TP                                  
  171     20:54  106998  217313   Kanninen Pihla                      KangSK                              
  172     20:55   94453  214734   Ristimäki Eino                      HS                                  
  173     20:56  102366  203226   Lehtovirta Saana                    TP                                  
  174     20:57  102721   41167 L Kivioja Roosa                       KangSK                              
  175     20:58  102712  204128   Koskinen Iida                       RaN                                 
  176     20:59  105707  192030   Korpi Matias                        TP                                  
  177     21:00  104906   41109 L Lounaja Amalia                      KangSK                              
  178     21:01   99243  205135   Ketola Lauri                        TP                                  
  179     21:02  101828  197555   Poutala Salla                       KangSK                              
  180     21:03  101086   89130   Riikonen Atte                       TP                                  
  181     21:04  105386   93786   Isokoski Valo                       KangSK                              
  182     21:05   96144   43917   Pesu Lotta                          TP                                  
  183     21:06  106233   41105 L Ahtola Touko                        KangSK                              
  184     21:07   95481  201304   Nurminen Emilia                     TP                                  
  185     21:08   96359  216543   Liuha Viivi                         SuSe                                
  186     21:09  106552  135565   Koskinen Aino                       TP                                  
  187     21:10  104037   41179 L Pirskanen Helmi                     KangSK                              
  188     21:11  105650  196720   Raitanen Sampo                      TP                                  
  189     21:12  102584   41170   Jormanainen Tuuli                   KangSK                              
  190     21:13   95630  191629   Lemberg Anton                       TP                                  
  191     21:14  104021  195982   Lillqvist Erik                      KangSK                              
  192     21:15          126494   Rönn Miia                                                               
  193     21:16  104639   41093 L Hollanti Valtteri                   TP                                  
  194     21:17   99892  199806   Mattila Aino-Kaisa                  ViRuS                               
  195     21:18  101794  205847   Vallittu Tuuli                      KangSK                              
  196     21:19   95879  182925   Hossi Meri                          TP                                  
  197     21:20  105045   41130 L Sorvamaa Vilma                      KangSK                              
  198     21:21  104091   41177 L Koivisto Kerttu                     TP                                  
  199     21:22   95699  215501   Salmia Kaisla                       TarpSu                              
  200     21:23  102643  204235   Ritala Samu                         TP                                  
  201     21:24  105022   41094 L Katavisto Matias                                                        
  202     21:25  102427  204258   Halme Ronja                         TP                                  

HD10RRS

osallistujia: 8

  203     20:38     569  183053   Kuusisto Olli                       Koovee                              
  204     20:39   97535  191966   Laukkanen Tuulia                    TarpSu                              
  205     20:40  102583   41168   Jormanainen Heini                   KangSK                              
  206     20:41   95576  205884   Nummela Samuel                      TP                                  
  207     20:42  105660   41075   Sallinen Eero                       KangSK                              
  208     20:43  101878  203734   Hollanti Iivari                     TP                                  
  209     20:44  106997   41120 L Helminen Viivi                      KangSK                              
  210     20:45  105663   41150 L Virtanen Niko                       TP                                  
Viimeksi muutettu: perjantai, 25. syyskuuta 2015, 18:52